Орден "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства - РЕЄСТРИ НАГОРОДЖЕННЯ
Орден

ВИЩА НАГОРОДА ВО "КРАЇНА" 

для нагородження працівників промисловості та сільського господарства за особисті видатні досягнення, спрямовані на розвиток економічної незалежності України

 

Девіз ордена  "Спільними зусиллями до розбудови держави"

 

Дата заснування: 19 січня 2015 р.

 

СТАТУТ

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

1. Знак народної пошани  - Орден "За розбудову України" (надалі - Орден "За розбудову України") -  це недержавна загальноукраїнська відзнака з особливим статусом, започаткована з метою сприяння створенню на теренах України громадянського суспільства європейської спрямованості.

 

2. Орденом "За розбудову України" нагороджуються громадяни України за видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності.

На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності.

 

3. Орденом "За розбудову України" МОЖУТЬ БУТИ НАГОРОДЖЕНІ:


 - громадяни України;
 - громадяни інших держав;
 - особи без громадянства.

 

4. ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ Орденом "За розбудову України"  надається:

 

    - керівникам областей, районів, міст та сіл України;
    - головам територіальних громад;
    - головам громадських організацій та спілок;
    - керівникам міністерств, відомств та силових структур України;
    - командирам в/ч;
    - начальникам/командирам правоохоронних та спеціальних підрозділів;
    - керівникам підприємств державної та приватної форм власності,
    - керівникам інших підприємств, установ та організацій.

 

5. Вищевказаним особам, як представникам об’єднання громадян України, ПРАВО НАГОРОДЖУВАТИ надається за умов надання до Секретаріату ВО "КРАЇНА" списку нагороджених за затвердженою формою в електронному вигляді. У 3-денний термін після отримання списків, керівнику організації, яка здійснила нагородження, надсилається Виписка з Наказу. Ніяких інших умов або обмежень для нагородження не існує.

 

6. Орден " За розбудову України " носиться на лівому боці грудей після Державних нагород України, Державних нагород інших країн та відомчих заохочу вальнихвідзнак України.

 

7. Девіз Ордену " За розбудову України " - "Спільними зусилями до розбудови держави".

 

 

ОПИС

Знаку народної пошани  - Ордена "За розбудову України"

 

Орден виготовляється за унікальними сучасними технологіями подвійного барельєфного штампування та особливо-точного вакуумного лиття. Зображення та написи рельєфні. Покриття – золото, нікель та ювелірні емалі.

 

Колодка медалі прикрашена шовковою муаровою стрічкою. На колодці Ордена "За розбудову України" в центрі колодки закріплена накладка – символ нагородження за досягнення в конкретній сфері діяльності:

 

 

- для працівників промисловості та сільського господарства

 

Виготовляється ВТО "ОРДЕН"

 

Згідно Рішення Ради громадських організацій України від 01 січня 2015 р. започатковано розміщення РЕЄСТРА НАГОРОДЖЕННЯ  Орденом "За розбудову України" у відкритому Інтернет ресурсі на сайті ВО"КРАЇНА". Повний РЕЄСТР НАГОРОДЖЕННЯ зберігається в офісі ВО "КРАЇНА"


 Фото та відео  урочистих нагороджень Знаками народної пошани розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 

 

РЕЄСТРИ   НАГОРОДЖЕНИХ

  Орденом "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства


Увага! з 01.07.2017 року відкритий РЕЄСТР НАГОРОДЖЕНИХ розміщується на сайті ВТО «ОРДЕН»

 


 РЕЄСТРИ  НАГОРОДЖЕНИХ до 01.07.2017 р.

  Орденом "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *

 

 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

№240- №210

 інформація у Представника Конфедерація будівельників України № 7

03.07.2017р.

   ...    

205

 Балюк Іван Махтейович, директор ПАФ "Україна"  Великобагачанська селищна рада Полтавської області № 6 к

28.06.2017р.

204

 Магера Леся Михайлівна, директор ТДВ Шляхове ремонтно-будівельне управління №65  ГО "Фонд святого Онуфрія" № 6

01.06.2017р.

203

 Зельфімян Гагік Альбертович Директор МПП "АГРЕК" № 5

03.05.2017р.

202

 Білик Антон Іванович, директор ПАП  "Іванівське"  Тернопільський округ ГО"Всеукраїнський союз ветеранів АТО" № 4

03.04.2017р.

201

 Крижовачук Олег Петрович, Директор ТОВ "Україна"  Тернопільський округ ГО"Всеукраїнський союз ветеранів АТО" № 4

03.04.2017р.

200

 Коріненко Олексій Сільвестрович, ветеран праці, до 90-річчя родина ЮБІЛЯРА  № 3 ю

30.03.2017р.

199

 Лазос Лампракіс Лакіс Заступник Голови ВГО"ЗВИТЯГА" - Мандзюк О.А.  № 3 д

14.03.2017р.

198

 Бугаря Надія Миколаївна Ветерани Корпорації "Украгропромбуд"  № 3 д

14.03.2017р.

197

 Южда Микола Мусійович Ветерани Корпорації "Украгропромбуд" № 2 ю
22.02.2017р

196

 КОМПАНІЯ "AGRICOM  GROUP" БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ" № 1 к
19.01.2017р

195

 Погорелий Віктор Васильович, заступник директора УкрНДІПВТ ім.Л.Погорєлова МГО "Міжнарожний Союз козацтва" № 1

10.01.2017р.

194

 Таранов Олексій Анатолійович, директор ТОВ "Чугуєвський масло екстракційний завод" Харківське відділення УС Міжнародної поліцейської асоціації № 1

10.01.2017р.

193

 Пришвін  Олександр Володимироч                           Голова Ради ВО "КРАЇНА" № 1

10.01.2017р.


 

РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2016 році

  Орденом "За розбудову України" - для працівників промисловості та сільського господарства

 

УРОЧИСТІ НАГОРОДЖЕННЯ ЗНАКАМИ НАРОДНОЇ ПОШАНИ

ФОТО та ВІДЕО


* УВАГА! РЕЄСТР ведеться у зворотньому хронологічному порядку *


 знаку 

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

Наказ

 

192

 Ярошенко Людмила Миколаївна, заступник Голови господарства "Ярошенко" Фермерське господарство "Ярошенко" № 12

01.12.2016р.

191

 Петро Канак, перший заступник Голови Правління ПАТ "Тернопільгаз" Тернопільська обласна спілка УСВА № 12

01.12.2016р.

190

 Садовський Володимир Іванович, Провідний науковий співробітник відділу економіки, управління та організації будівництва ДП «НДІБВ», к.т.н., с.н.с. Конфедерація будівельників України  № 07

04.04.2016р.

189

 Григоровський Петро Євгенович, Перший заступник директора ДП «НДІБВ» з наукової роботи, к.т.н., с.н.с.  Конфедерація будівельників України  № 07

04.04.2016р.

188

 Качурін Геннадій Валентинович, Диреткор ТОВ "Буд-Инвест-Индастрі"  Конфедерація будівельників України  № 14

12.07.2016р.

187

 Ростунков Олександр Михайлович, Провідний спеціаліст виробничого відділу ТОВ "Спецмехбуд-21"  Конфедерація будівельників України   № 14

12.07.2016р.

186

 Волощук Микола Мефодійович, Начальник управління будівництва Дніпровської РДА в м. Києві  Конфедерація будівельників України  № 14

12.07.2016р.

185

 Лисов Ігор Володимирович, Перший віце-президент Конфедерації будівельників України, почесний президент ТОВ "ТМО Ліко-Холдинг"  Конфедерація будівельників України  № 18

16.09.2016р.

184

 Василь Ананійович Ватаманюк, Заслужений будівельник України  Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

183

 Борисова Людмила Олександрівна, ДП "Закордонмонтажспецбуд" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

182

 Кучерук Олександр Миколайович, Радник президента «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

181

 Кардаш Василь Борисович, Віце-президент Української державної корпорації по виконанню монтажних і спеціальних будівельних робіт «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

180

 Харченко Олег Іванович, Перший віце-президент «Укрмонтажспецбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

179

 Соколовський Олег Степанович, в.о.голови правління-директор ПАТ «Важпромелектропроект» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

178

 Кучерук  Сергій Миколайович, в.о.директора ПАТ «Електроважхімпроект» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

177

 Бондар Юрій Петрович, ТОВ ІБК  “ЄВРОГАРАНТБУД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

176

 Фаль Андрій Євгенійович, Головний інженер ТОВ "Інститут комплексного проектування об'єктів будівництва" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

175

 Галінський Олександр Михайлович, директор ДП «НДІБВ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

174

 Щербань Павло Сергійович, заступник генерального директора ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

173

 Мусійчук Сергій Володимирович, провідний експерт  ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

172

 Філінський Леонтій Володимирович, провідний експерт ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

171

 Козлова Ірина Антонинівна, провідний експерт ТОВ «Укрекспертиза в будівництві» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

170

 Лимар Микола Васильович, Директор ТОВ «ІНЖЕНЕРБУДПРОЕКТ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

169

 Сидоров Сергій Андрійович, монтажник 6-го розряду Холдингової компанії "Енергомонтажвентиляція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

168

 Кочман Руслан Іванович, головний інженер Холдингової компанії "Енергомонтажвентиляція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

167

 Пушняк Микола Іванович, начальник виробничо-технічного відділу ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

166

 Кодь  Олександр Васильович, головний інженер ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

165

 Носков Олександр Сергійович, Заступник генерального директора з будівництва ТОВ «СМАРТБІЛДІНГ» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

164

 Сокур Сергій Олександрович, Генеральний директор Групи компаній ГЕРЦ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

163

 Ремез Володимир Дмитрович, головний інженер ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

162

 Ревуцький Євген Віталійович, виконавець робіт ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

161

 Гаренко Володимир Алімович, начальник дільниці ТОВ «Єврокон Україна» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

160

 Голеня Петро Іванович, начальник дільниці ТОВ «ЄВРОКОН БУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

159

 Бордя Сергій Олександрович, начальник виробничо-технічного відділу ТОВ"Євроконбуд" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

158

 Задніпряний Юрій Вікторович, заступник генерального директора ТОВ «Єврокон Україна» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

157

 Яаано ВІНК, Голова правління Nordecon AS Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

156

 Недужий Сергій Миколайович, Керівник проектів ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

155

 Жаворонков Володимир Миколайович, Директор з капітального будівництва ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

154

 Носар Олександр Вікторович, Начальник виробничо-технічного відділу ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

153

 Мартиненко Андрій Олександрович, провідний інженер ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

152

 Кропов Дмитро Миколайович, Заступник генерального директора ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

151

 Устінов Володимир Єгорович, Головний інженер компанії ТММ Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

№150 - № 149

 інформація у Представника Бузько Юрій Іванович, м.Одеса № 12

01.12.2016р.

№148 - № 147

 П.І.Б. буде надано ( нагородження у грудні) ГО "Всеукраїнське об'єднанне козацтво" № 12 о 

23.12.2016р.

146

 Кабанов Валерій Сергійович  БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

145

 Ліщинський Микола Миколайович   БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

144

 Пудлик Іван Петрович   БФ "Агрохолдингу "МРІЯ"  № 11 

01.11.2016р.

143

 Даценко Володимир Андрійович ГО "Народна Рада Ічнянщини" № 11 о

07.11.2016р.

142

 Бучковський Северин Миколайович, ветеран праці сільського господарства  Тов "Софія-Люкс" ЛТД  № 10

01.10.2016р.

141

 приватна колекція Кукоба В.П. м.Кривий Ріг  № 9

01.09.2016р.

140

 Баранник Михайло Олександрович, Головний інженер ТОВ «БУДАКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

139

 Паньков Олександр Васильович, Директор ТОВ «БУДАКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

138

 Горбачова Вікторія Владленівна, Інженер з підготовки виробництва ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

137

 Язловецька Галина Володимирівна, Начальник кошторисного відділу ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

136

 Однолько Дмитро Володимирович, Заступник керівника проекту ПрАТ «ЕНЕРГОПОЛЬ – УКРАЇНА» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

135

 Вєрєщагін  Олександр Іванович, Директор ТОВ «БК «БУДЦЕНТР» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

134

 Кобрильов Юрій Опанасович, Директор департаменту кошторисного аудиту ТОВ «ОМОКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

133

 Кулагін Олексій Володимирович, Директор ТОВ «ОМОКС» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

132

 Бондарева Клавдія Володимирівна, Генеральний директор ТОВ «Фінансово-будівельна компанія «Пагода» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

131

 Кучерук Сергій Володимирович, заступник директора з виробничих питань ТОВ «СВП МАЙСТЕР» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

130

 Присяжнюк Олег Анатолійович, директор ТОВ «Профсервіском» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

129

 Кучер Олександр Миколайович, керівник ТОВ «Л-Буд Компані» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

128

 Білоконь Олексій Валерійович, Комерційний Директор  Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

127

 Мелянчук Наталія Григорівна, Управляючий Директор Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

126

 Ганжа Віталій Вікторович, Президент Групи Компаній "Роял Хауз" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

125

 Лимар Олександр Вікторович, Головний інженер ПАТ «Завод залізобетонних конструкцій ім. С. Ковальської» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

124

 Шемчук Микола Михайлович, Директор ТОВ "Будеволюція" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

123

 Бабій Володимир Дмитрович, Головний інженер ПАТ АКБ "Аркада" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

122

 Гавріков Денис Олександрович, начальник відділу технічної інвентаризації ТОВ "Міськспецексперт" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

121

 Ротов Олександр Сергійович, Голова Ради директорів Конфедерації будівельників України Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

120

 Шпилевський Іван Іванович, ДП Український ДНДІ проектування міст «Діпромісто» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

119

 Фаренюк Геннадій Григорович, Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

118

 Харченко Олександр Михайлович, Заступник Голови Ради директорів Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

117

 Рокунь Василь Олексійович, Директор «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

116

 Крючков Леонід Якович, Представник в Одеській області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

115

 Крутилко Іван Лукич, Представник у Хмельницькій області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

114

 Зазуляк Василь Володимирович, Представник у Чернівецькій області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

113

 Вайман Руслан Олексійович, Представник у Волинській області Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

112

 Ландар Олексій Михайлович, Генеральний директор ТЗДВ «Полтавтрансбуд» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

111

 Матвійчук Микола Анатолійович, Головний інженер будівництва ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

110

 Осіпчук Володимир Олександрович, Заступник директора ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

109

 Саюк Олександр Вікторович, Директор ПП "Компанія РОС" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

108

 Чернікова Лариса Анатоліївна, головний інженер проекту АТ “Куряжський ДБК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

107

 Алексанян Ромео Аркадійович, перший заступник генерального директора АТ “Куряжський ДБК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

106

 Правда Олександр Павлович, директор з капітального будівництва ТОВ “Інтербуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

105

 Чернохвостов Віктор Семенович, директор ТОВ “Інтербуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

104

 Апресян Вазген Миколайович, виробник робіт ПП Фірма “ГСК” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

103

 Процюк Віктор Петрович, виконроб ПП “Донком” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

102

 Посохов Іван Борисович, монтажник зовнішніх трубопроводів 4 розряду ТОВ “Спецгазбуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

101

 Кудирко Сергій Володимирович, головний инженер ТОВ “Спецгазбуд” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

100

 Панченко Олексій Федорович, начальник ділянки слюсарно-складальних робіт ТОВ “Стальконструкія ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

099

 Кісільов Борис Васильович, виробник робіт ТОВ “Стальконструкція ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

098

 Кіріченко Олексій Миколайович, слюсар-складальник металоконструкцій 5 розряду ТОВ “Стальконструкція ЛТД” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

097

 Ісичко Анатолій Миколайович, виробник робіт ПрАТ “ФЛАС” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

096

 Риндін Дмитро Анатольович, виробник робіт ПрАТ “ФЛАС” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

095

 Золотарьов Олександр Михайлович, виконроб управління механізації АТ “Південспецатоменергомонтаж” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

094

 Любченко Сергій Миколайович, начальник будівельно-монтажного управління №2  АТ “Південспецатоменергомонтаж” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

093

 Гончар Євген Олегович, електрозварник управління №19 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

092

 Овчінніков Василь Миколайович, пліточник СУ “Отделстрой” АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

091

 Осяєв Денис Євгенійович, каменяр управління №15 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

090

 Товстий Петро Михайлович, каменяр будівельно-монтажного управління №11 АТ “Трест Житлобуд-1” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

089

 Стрихарчук Сергій Сергійови, генеральний директор ТзОВ "Бетон Брук Сервіс" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

088

 Чумаченко Євген  Олександрович,  регіональний менеджер зі збуту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

087

 Ногейра Да Сільва Луіш Херувим, головний інженер проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

086

 Квашин Костянтин Валерійович, заступник начальника управління інвестиційних проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

085

 Семенов Сергій Георгійович, керівник проектів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

084

 Омельченко Леонід Всеволодович, директор  виробничо-комплектувального центру «Житлобуд-2» Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

083

 Кривохижа Олександр Андрійович, головний інженер проекту ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

082

 Мацак Валентин Миколайович, директор по виробництву ТОВ “Будівельний Альянс Груп” Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

081

 Фокін Микола Володимирович, технічного директора ПрАТ "ЛДБК" Конфедерація будівельників України № 8

01.08.2016р.

080

 Костоглод Олег Борисович  ТОВ "ЮНІЛАБ"  № 8 ю

26.08.2016р.

079

 Високий Василь Андрійович  Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС  № 8

01.08.2016р.

078

 Лабазюк Петро Петрович   Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС  № 8

01.08.2016р.

077

 Лабазюк Сергій Петрович   Хмельницька обласна ветеранська організація Асоціації ветеранів МВС № 8

01.08.2016р.

076

 приватна колекція  ВО "КРАЇНА"  № 7

01.07.2016р.

075

 керівник фермерського господарства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

074

 керівник підприємства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

073

 керівник фермерського господарства Перечинська міська рада № 7

01.07.2016р.

072

 Соломений Євген Григорович, керівник ЗАТ "Вишневське спецмонтажне управління" Рада ветеранів ДОС МВС України   № 7

01.07.2016р.

071

 Макуха Валерій Васильович, Голова фермерського господарства «ІНТЕР – АГРО – БАЗА»  Колектив ФГ «ІНТЕР – АГРО – БАЗА»  № 7 с

08.07.2016р.

070

 Чернухін Олександр Мойсійович, науковий співробітник сектору підземних та природоохоронних споруд  ДП «НДІБВ», к.т.н., с.н.с. Конфедерація будівельників України № 6 м

19.06.2016р.

069

 Порало Григорій Степанович Трудовий колектив приватної агрофірми "України" № 6 г

14.06.2016р.

068

 Малішевський Олександр Степанович ТОВ "Сім футів"  № 6

01.06.2016р.

067

 Петросян Абел Амрастанович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"  № 5

04.05.2016р.

066

 Цветік Микола Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

065

 Кравченко Любов Миколаївна  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

064

 Бондаренко Віктор Анатолійович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

063

 Артеменюк Сергій Валентинович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

062

 Цветік Сергій Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

061

 Семанчук Віктор Павлович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

060

 Соченко Юрій Миколайович  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець" № 5

04.05.2016р.

059

 Мельник Анатолій Миколайович СВУ "КАСКАД" № 5

04.05.2016р.

058

 Личак Сергій Орленович  СВУ "КАСКАД"  № 5

04.05.2016р.

057

 Лупоносов Ілля Володимирович, генеральний директор ТОВ "Науково-дослідницький учбово-курсовий консультаційний центр промислової безпеки"  Правління ICC Ukraine - Українського національгий комітету Міжнародної торгової палати  № 4

01.04.2016р.

056

 Балагура Олег Вікторович, заслужений працівник с\г, директор держпідприємства дослідного господарства "Шевченківське"  "Всеукраїнський мистецький Фонд України"  № 4

01.04.2016р.

055

 Реута Олеся Григорівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

 №

054

 Дорошенко Тетяна Володимирівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

053

 Бриця Людмила Миколаївна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

052

 Кошмар Ніга Григорівна  БО "Тиловий фронт Ічнянщини" № 3 н

17.03.2016р.

051

 Півень Микола Володимирович  ТОВ "Алай - безпека" № 3 н

17.03.2016р.

050

 Дрібноход Віктор Іванович, заступник Гендиректора Корпорації "Союз"   Генеральний директор Корпорації "Союз" № 3

01.03.2016р.

049

 Стратілат Тамара Михайлівна   Ніжинський ОМВК № 3

01.03.2016р.

048

 Сагайдак Сергій Володимирович, волонтер   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

047

 Троян Дмитро Олексійович, генеральний директор магазину "Практика - Миколаїв"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

046

 Перепелицин Андрій Іванович, директор фірми "АЛЬТОРІС"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

045

 Перепелицина Олена Анатоліївна, директор фірми "Elines"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

044

 Фуркало Ігор Савович, генеральний директор ЗАО "Лакталіс-Миколаїв"   БО "СВОБОДУ УКРАЇНІ"  № 2 о

20.02.2016р.

043

 Пищик Олексій Юрійович, начальник відділу ТОВ "Євролізінг Україна"  Голова виконкома ХВ УС МПА - Дронь І.І. № 2

02.02.2016р.

042

 Величко Віталій Володимирович - заступник генерального директора ТОВ ПАТ "Укртранснафта"  Полтавська обласна рада Всеукраїнської Асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту № 2

02.02.2016р.

041

 Кияновський Віктор Павлович, депутат обласної ради, директор Ічнянського заводу сухого молока та масла  Громадське об'єднання "Народна Рада Ічнянщини"

№ 1 с

22.01.2016р.


РЕЄСТР   НАГОРОДЖЕНИХ у 2015 році

  Орденом "За розбудову України"

- для працівників промисловості та сільського господарства


* Облік номерів відзнак проводиться з 19 січня 2015 року *


знаку

Нагородженний

За представленням

(назва організації)

 

Наказ

 

001

  Кубай Олександр Володимирович, директор ТОВ "Галич Агро-Стек", м.Тернопіль

  Колектив ТОВ "Галич Агро-Стек"

№ 4

 03.04.2015р.

002

 Плотников Віталій Михайлович, за досягнення в розбудові сільського господарства України  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

№ 

003

 Рижков Володимир Петрович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

№ 

004

 Цокалов Олексій Степанович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

005

 Понасюк Микола Володимирович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

006

 Бондаренко Віктор Анатолійович, за досягнення в розбудові сільського господарства України  ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

007

 Синьогуб Андрій Михайлович, за досягнення в розбудові сільського господарства України

 ГФ "Батальйон територіальної оборони "Бобринець"

№ 5

 05.05.2015р.

008

  Кийко Анатолій Миколайович   ГО " Ветерани за Україну"

№ 5

 05.05.2015р.

009

  Білінський Роман Романович  "Спілка бійців та волонтерів АТО "СИЛА УКРАЇНИ"

№ 5

 05.05.2015р.

010

  Лихольот Віталій Миколайович, за сприяння в миротворчих заходах   Харківське відділення української секції  Міжнародної поліцейської асоціації

№ 7

 01.07.2015р.

011

  Савчук Григорій Устимович, перший заступник Центральної Ради ВФСТ "КОЛОС" АПК України  Центральна Рада ВФСТ "КОЛОС" АПК України

№ 6-с

 29.06.2015р

012

  Романко Володимир Олександрович   Всеукраїнське об'єднання громадян "КРАЇНА"

№ 7-ю

 27.06.2015р.

013

  Матькова Наталія Володимирівна, заступник начальника відділу будівництва ДП «Гіпрококс», м.Харків   Голови виконкому ХВ УС МПА

№ 7

 01.07.2015р.

014

  Гура Федір Євгенійович, депутат Микільської сільської ради Солонянського району   Солонянська районна організація ВО "Батьківщина"

№ 8

 04.08.2015р.

015

  Марченко Олександр Борисович, голова кооперативу "Електроклуб" смт.Бородянка Київської області   Всеукраїнське об'єднання громадян "КРАЇНА"

№ 8

 04.08.2015р.

017

  Вацлавський Петро Юліанович, м. Тернопіль   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

018

  Колісник Володимир Михайлович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

019

  Малюта Юрій Станіславович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

020

  Кривко Василь Михайлович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

 

 021

  Пеляк Петро Іванович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

 

022

  Соломка  Богдан  Олегович   ГО “СПІЛКА БІЙЦІВ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО «СИЛА УКРАЇНИ» м. Тернопіль

№ 8

 04.08.2015р.

023

  Іванчик Віктор Петрович, засновник та генеральний директор агропромхолдингу "Астарта-Київ"

  Почесний діяч мистецтв України -

  Доля О.С.

№ 9

 01.09.2015р.

024

  Черновол Леонід Пилипович   Директор ТОВ " Сімфутів"

№ 9 с

 22.09.2015р.

 №

026

  Гуйда Алла Миколаївна   Національна медична палата України

№ 10 с

 09.10.2015р.

 №

027

  Сабибін Олександр Михайлович   ВО "КРАЇНА"

№ 8 к

 24.08.2015р.

028

  Плакасов Олексій Миколайович, перший заступник Голови Правління ПАТ "Укртатнафта"   Голова Полтавської обласної ради ветеранів органів і підрозділів цивільного захисту Всеукраїнської асоціації ветеранів

№ 10

 01.10.2015р.

029

  Бистріцький Ігор Павлович, віце-президент Академії історії та археології  Наукова Рада "Академія історії та археології МАК", м.Кіровоград

№ 10

 01.10.2015р.

 

030

  Курочкін Олександр Леонідович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

031

  Гаврилюк Олександр Михайлович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

032

  Несміян Сергій Володимирович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

033

  Мазуров Олександр Анатолійович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

034

  Андрієнко Василь Миколайович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

035

  Макаревич Ігор Миколайович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

036

  Ігнатенко Станіслав Григорович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

037

  Купріянов Олександр Прокопович  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

038

  Ольшевський Кшиштоф Артур  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р.

 

039

  Лавренчук Василь Петрович, головний інженер ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"  Директор ТОВ "Ковельський хлібокомбінат"

№ 11

 03.11.2015р.

 

040

  Гаврилюк Олена Олександрівна  Барвінківська районна державна адміністрація

№ 11

 03.11.2015р